Terra e... (TV)

Zgłoś błąd
Typ widowni Shounen
Rok produkcji 2007
Wiek widowni 13+

Informacje

Alternatywny tytuł Towards the Terra...
Rodzaj TV
Produkcja Japońska
Gatunek Akcja, Dramat, Sci-Fi
Tematyka Modyfikacje genetyczne, Przemoc, Przestrzeń kosmiczna, Przyszłość, Specjalne oddziały/Policja/Wojsko, Supermoce
Status Zakończone

Opis

Odległa przyszłość. Komputery kontrolują wszystkie aspekty życia człowieka, od narodzin począwszy. Nikt nie kwestionuje ładu społecznego, nikt nie zadaje zbędnych pytań. Pamięć o wojnach praktycznie wygasła, a doskonale zaprogramowany system zapewnia stabilne, wolne od dylematów życie. Jedyną niedoskonałość tej utopii, a zarazem jedyne realne zagrożenie, stanowią Mu - jednostki obdarzone zdolnościami parapsychicznymi - mutanci, odszczepieńcy. Buntownicy skazani przez system na śmierć.
Na jednej z odległych kolonii, będącej doskonałą imitacji Terra (Ziemi) mieszka Jomy. Jest zwykłym czternastolatkiem, który za chwilę przystąpi do egzaminu dojrzałości, mającego otworzyć mu drogę do świata oddanych systemowi obywateli. Jednak egzamin będzie dla Jomy'ego czymś więcej niż przejściem przez standardową procedurę, a jego dotychczasowe życie legnie w gruzach. Spotkanie z Mu obnaży cienie doskonałego systemu, otworzy nowy rozdział w jego życiu, skaże na wygnanie i stanie się iskrą, która na nowo rozpali marzenie o powrocie do spustoszonego domu.
darmowe panele aukcyjne

Odcinki

Numer Tytuł Premiera Wersja Filler Link
6 Nie Zobacz
Loading...

Komentarze 0

Musisz być zalogowany aby komentować!

8.89/10
44 głosów


29 fanów
54,508 wyświetleń