Uwaga! Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji strony należy się zalogować! Zapraszamy do rejestracji.

Under the Dog

Zgłoś błąd
Typ widowni Seinen
Rok produkcji 2016
Wiek widowni 16+

Informacje

Alternatywny tytuł brak
Produkcja Japońska
Rodzaj OVA
Gatunek Akcja, Sci-Fi, Thiller
Tematyka Przyszłość
Status Zakończone

Opis

Akcja Under the Dog rozgrywa się w Neo Tokio w roku 2025, pięć lat po zniszczeniach spowodowanych przez grupę terrorystów podczas Letniej Olimpiady w roku 2020. Z popiołów tego spustoszenia, powołano specjalny, tajny oddział z dowództwem w Zatoce Tokijskiej, którego zadaniem jest wyłącznie wyszukanie i likwidacja sił odpowiedzialnych za ten atak, także z każdym podejrzanym o to.
Międzynarodowa Szkoła dla Chłopców i Dziewcząt która powstała jako przykrywka tajnej operacji, zajmuje się werbunkiem uzdolnionych uczniów szkół średnich z specjalnymi umiejętnościami, którzy mają utworzyć elitarny odział śmierci. Jednostka ta ma za zadanie wytropić i zlikwidować wszystkie osoby posiadające zdolności tak jak oni.
Rekruci nie mają innej wyboru, a porażka nie wchodzi w grę. Niezastosowanie się do rozkazów, skutkuje śmiercią nie tylko własną, ale także ich bliskich. W celu zapewnienia posłuszeństwa ze strony agentów, ich bliskim wszczepiono potajemnie w czaszki mikro bomby. Wszystkie działania i rozmowy agentów są monitorowane i nagrywane przez chipy wszczepione do mózgu. W przypadku, gdy oficer ONZ stwierdzi złamanie przez agenta protokołu, jego bliscy poniosą tego konsekwencje.
panele aukcyjne

Komentarze 0

Musisz być zalogowany aby komentować!

7.49/10
119 głosów


82 fanów
61,935 wyświetleń