Uwaga! Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji strony należy się zalogować! Zapraszamy do rejestracji.

Kyousou Giga (TV)

Zgłoś błąd
Typ widowni Seinen
Rok produkcji 2013
Wiek widowni 13+

Informacje

Alternatywny tytuł brak
Produkcja Japońska
Rodzaj TV
Gatunek Akcja, Fantasy, Nadprzyrodzone
Tematyka Duchy/Youkai
Status Zakończone

Opis

Znajdujące się w zamkniętym i niedostępnym dla przybyszów z zewnątrz wymiarze Lustrzane Kyoto jest bardzo niezwykłym skrawkiem przestrzeni. To świat, w którym zarówno ludzie, jak i Yōkai mogą żyć spokojnie, bez obawy o jakąkolwiek śmierć, a wszystkie zniszczone i uszkodzone przedmioty bardzo szybko odzyskują swój poprzedni kształt. Pozostające pod kontrolą Rady Trzech miasto wydaje się być całkowitą i niezagrożoną niczym oazą spokoju.

Pewnego razu nad tym fantastycznym światem rozpętała się potężna burza. I wtedy właśnie, wśród sypiących się z nieba gromów, w pogoni za czarnym królikiem, wraz ze swoimi dwoma braćmi w tym zamkniętym na przybyszów z zewnątrz mieście pojawiła się ona - wesoła i energiczna czerwonooka dziewczyna o imieniu Koto, trzymająca w dłoniach wielki kolorowy młot. Przybyła z innego wymiaru, zupełnie niczym spadająca gwiazdeczka.


Decyzją Rady Trzech, która mając w tym swój własny cel postanawia otoczyć ją opieką, dostaje się pod skrzydła jednego z jej członków - kapłana Myoue. Nie wszystko jednak okazuje się być takie proste. Dodatkowo kolorowa broń Koto wydaje się posiadać specjalne właściwości, dzięki którym uderzone przez nią przedmioty nie odtwarzają się już więcej, co przy jej wybuchowym charakterze staje się bardzo kłopotliwe. Co takiego przyniesie ze sobą do miasta nowa przybyszka? Chaos czy odrodzenie? A może nawet coś więcej? I kim tak właściwie jest naprawdę? Na te pytania naprawdę warto sobie odpowiedzieć oglądając Kyousougigę.
darmowe panele aukcyjne
Numer Tytuł Premiera Wersja Filler Link
10 Nie Zobacz
9 Nie Zobacz
8 Nie Zobacz
7 Nie Zobacz
6 Nie Zobacz
5 Nie Zobacz
4 Nie Zobacz
3 Nie Zobacz
2 Nie Zobacz
1 Nie Zobacz

Komentarze 0

Musisz być zalogowany aby komentować!

8.10/10
88 głosów


41 fanów
140,968 wyświetleń