Uwaga! Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji strony należy się zalogować! Zapraszamy do rejestracji.

Fairy Tail OVA

Zgłoś błąd
Typ widowni Shounen
Rok produkcji 2011
Wiek widowni 13+

Informacje

Alternatywny tytuł brak
Produkcja Japońska
Rodzaj OVA
Gatunek Akcja, Fantasy, Komedia, Przygodowy
Tematyka Magia
Status Zakończone

Opis

Odcinki OVA dołączone do specjalnych edycji 26, 27, 31, 35 i 38 tomów mangi Fairy Tail

1. Youkoso Fairy Hills!
Lucy dostaje niezwykłe zadanie. Jej klient szuka pewnego przedmiotu, który jest ukryty w źeńskim dormitorium Fairy Tails - Fairy Hills. Lucy odwiedza Fairy Hills i odkrywa, że jej klientką jest Hilda, opiekunka dormitorium, która szuka "świecącego skarbu". W tym samym czasie, Natsu i reszta członków gildii czyszczą basen.

2. Yousei Gakuen: Yankee-kun to Yankee-chan
Adaptacja historii "Yousei Gakuen Yankee-kun to Yankee-chan", w której postacie z Fairy Tail siedzą w ławkach szkolnych. Tytuł jest parodią "Yankee-kun to Megane-chan" autorstwa Miki Yoshikawa.

3. Memory Days
Scenariusz do tego OVA napisał Hiro Mashima, autor Fairy Tail. OVA udostępniono 17 lutego 2012 roku. "Tajemnica Natsu" zostanie ujawniona w "Świecie przeszłości"?! Za sprawą "magicznej księgi", która leży w jednym z pokoi ich gildii, Natsu, Lucy, Happy, Gray i Erza, przenoszą się do przeszłości!

4. Yousei-tachi no Gasshuku
Natsu, Lucy i reszta udają się na obóz treningowy do Wielkiego Turnieju Magicznego. Na miejscu oddają się zabawie oraz odpoczynkowi na plaży i w gorących źródłach.

5. Dokidoki Ryuuzetsu Land
Adaptacja rozdziału numer 298. Akcja rozgrywa się podczas Wielkiego Turnieju Magicznego, kiedy to różne gildie udają się na basen, aby się pobawić (i o chaosie, jakie z tego wszystkiego wyniknie).
panele aukcyjne

Komentarze 0

Musisz być zalogowany aby komentować!

8.93/10
541 głosów


222 fanów
295,832 wyświetleń