Medaka Box

Typ widowni

Ecchi, Shounen

Rok produkcji

2012

Wiek widowni

Informacje

Alternatywny tytuł:

Rodzaj: TV

Gatunek: Akcja, Fantasy, Komedia, Romans

Tematyka: Super moce, Szkolne życie

Status: Zakończone

Statystki

7,27 / 10

98 głosów

181 592 wyświetleń

63 fanów

48 oglądających

Opis

Medaka Kurokami została wybrana na przewodniczącą Rady Studentów Akademii Hakoniwa i od razu postanowiła iż ma zamiar pomóc wszystkim studentom w szkole. Wraz z Zenkichim Hitoyoshi zbiera sugestię poszczególnych studentów i rozpoczyna długą pracę podczas, której rozwiązuje problemy tak banalne jak sprzątanie klubowego pomieszczenia, poprzez poszukiwania zaginionych psów aż do pomocy w ustaleniu osobowości. Podczas trwania serii Kouki Akune i Mogana Kikaijima dołączają do Rady Studentów, aby pomóc bohaterom w rozwiązywaniu problemów.
Wkrótce członkowie rady odkrywają istnienie planu Flask, nadzorowanego przez dyrektora Hakoniwa który ma na celu eksperymentowanie na studentach z nadprzyrodzonymi zdolnościami określanymi mianem "Abnormals". Celem projektu jest znalezienie sposobu na masową produkcję istot posiadających takie zdolności. Jednak kiedy rada odkrywa iż eksperyment doprowadza do śmierci wielu studentów szkoły Hakoniwa. Członkowie rady staczają wiele ciężkich walk, dzięki czemu udaje im się zniszczyć plan Flask. Niestety ich zwycięstwo jest krótkotrwałe, spotykają chłopca o imieniu Misogi Kumagawa, który okazuje się być jednym z nastolatków z nieprawidłowościami mającym na celu zniszczenie świata.

Zwiastun

Brak zwiastuna.

Odcinki

Numer Tytuł Wersja Filler Link
12 Nawet bez Kurokami Medaki. Nie Zobacz
11 To koniec!! Nie Zobacz
10 Nigdy ci tego nie wybaczę!! Nie Zobacz
9 Sprawiedliwość również ma swoje granice! Nie Zobacz
8 Zmiażdżę Kurokami Medake!! Nie Zobacz
7 Czy wszyscy to robią? Nie Zobacz
6 I tak tego nie zrozumiesz. Nie Zobacz
5 Wygramy to! Nie Zobacz
4 Deklaracja. Nie Zobacz
3 Musimy pogadać!! Nie Zobacz
2 Czujesz się winna? Nie Zobacz
1 Prośba jest dla mnie rozkazem! Nie Zobacz

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby komentować!
Informujemy, że strona AnimeZone.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.Akceptuję